BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
myPhone HALO X – dojrzała (r)ewolucja. Już smartfon, czy jeszcze telefon?

myPhone HALO X to najnowszy, oryginalny pomysł polskiego producenta na telefon prosty w obsłudze. Nowy reprezentant serii myPhone Simple Life zadebiutuje już 1 czerwca na polskim rynku w cenie 249 złotych. Kilka miesięcy temu udanie zadebiutował na rynku czeskim, gdzie jako CPA Halo X obecny jest m.in. w ofercie operatora T-Mobile.

» więcej
Rewolucja w fotografii smartfonowej

Do polskich sklepów trafia książka, której bohaterami są smartfony. „Jak fotografować smartfonem” to książka autorstwa Jacka Boneckiego, wybitnego polskiego fotografa, który oprócz profesjonalnego sprzętu w swojej pracy korzysta także z kamery w telefonie komórkowym. Poszukując najlepszej jakości zdjęć w klasie urządzeń mobilnych, jego wybór padł na smartfony LG G2, G3 i G4, których używał podczas swoich ostatnich podróży.

» więcej
Korzystanie ze smartfonów poza domem wciąż domeną osób młodych

Osoby młode (15-29 lat) stanowią główną grupę korzystającą ze swoich smartfonów na dworze oraz w trakcie podróżowania. Najpopularniejszą aktywnością outdoorową, wybieraną przez młodych jest korzystanie z mediów społecznościowych, granie i oglądanie materiałów wideo – wynika z badania Ericsson Consumer Lab.

» więcej
Polska premiera Huawei P8

Firma Huawei zaprezentowała na polskim rynku nowy model P8. Gośćmi specjalnymi wieczoru byli: holenderski atysta i fotograf Tim Van Vliet oraz Miss Polonia 2010 – Rozalia Mancewicz. Huawei P8 to innowacyjny, niezwykle elegancki smartfon z funkcją robienia zdjęć „malowanych światłem”. Urządzenie łączy w sobie styl, funkcjonalność i najlepsze doświadczenia Huawei w zakresie projektowania telefonów. To także inspirujące konsumentów funkcje, które na nowo definiują współczesny rynek smartfonów.
 

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

5698 marki
12754 telefony
4410 tablety
552 modemy
521 testów
117243 zdjęć
1406 zdjęć 3D
8109 komentarzy
184 video