BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Lenovo A7000 z technologią Dolby Atmos

W najbliższych dniach ma światowych rynkach zadebiutuje, prezentowany już na MWC 2015, pierwszy na świecie smartfon z technologią Dolby Atmos - Lenovo A7000.

» więcej
Trustonic dla KNOX - nowy poziom rozszerzonego zaufania w urządzeniach mobilnych Samsung

Firma Samsung Electronics, wiodący dostawca zabezpieczeń do urządzeń mobilnych, poinformowała o wprowadzeniu Trustonic dla KNOX – nowego rozwiązania w zakresie zabezpieczeń do urządzeń mobilnych, opracowanego we współpracy z Trustonic – liderem systemów Trusted Execution Environment (TEE) dla urządzeń mobilnych.

» więcej
Jak zadbać o bezpieczeństwo urządzeń mobilnych?

Ostatni raport McAfee Labs dotyczący zagrożeń czyhających na użytkowników urządzeń mobilnych pokazał, że dostawcy aplikacji nie spieszą się z likwidowaniem luk w zabezpieczeniach. Centrum McAfee Labs poinformowało także, że liczba próbek mobilnego złośliwego oprogramowania ciągle rośnie – w IV kwartale 2014 roku wzrosła o 14%.

» więcej
Samsung wprowadza nową pamięć masową flash 128 GB 3-bit NAND dla urządzeń mobilnych

Firma Samsung Electronics zaprezentowała pamięć o wysokiej wydajności przeznaczoną do urządzeń mobilnych opartą na technologii Embedded MultiMediaCard (eMMC) 5.0. Nowa 3-bitowa pamięć oparta na technologii NAND eMMC 5.0 o pojemności 128 gigabajtów (GB), jest przeznaczona na rynek masowy smartfonów i tabletów.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

5548 marki
12509 telefony
4159 tablety
547 modemy
521 testów
113090 zdjęć
1406 zdjęć 3D
7820 komentarzy
184 video