BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
GALAXY A5 i GALAXY A3 dostępne w polskich sklepach

Zaprezentowane niedawno przez Samsung Electronics smartfony GALAXY A5 i GALAXY A3 są już dostępne na polskim rynku. To telefony o dopracowanym i modnym wzornictwie oraz najbardziej zaawansowanych funkcjach umożliwiających korzystanie z sieci społecznościowych. Oba urządzenia są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach.

» więcej
Nowa generacja systemu Windows – Windows 10

Podczas wczorajszej konferencji przedstawiciele Microsoft zapowiedzieli, czego użytkownicy mogą spodziewać się po Windows 10 i jak nowy system zainspiruje nowe scenariusze korzystania z szerokiej gamy urządzeń, wyposażonych w ekrany różnej wielkości albo w ogóle pozbawionych ekranu.

» więcej
ASUS ZenFone 4 A400CXG – stylowy dualsimowiec za 399 złotych już w Polsce

ASUS wprowadza na rynek ZenFone’a 4 A400CXG. Najnowszy przedstawiciel popularnej rodziny smartfonów został wyposażony w 4-calowy ekran, wydajny procesor Intel Clover Trial+ Z2520 oraz 1GB pamięci operacyjnej. Poza dużymi możliwościami multimedialnymi, dobrym aparatem i świetną nakładką ZenUI, ZenFone 4 A400CXG oferuje także obsługę dwóch kart SIM. Przedsprzedaż nowych ZenFone’ów 4 rusza dziś. Telefon kosztuje tylko 399 zł.

» więcej
Samsung prezentuje model Z1 — pierwszy smartfon z systemem Tizen

Firma Samsung India Electronics Private Limited poinformowała o wprowadzeniu modelu Samsung Z1 — pierwszego smartfona z systemem Tizen. Samsung Z1, który ma trafić w gusta milionów potencjalnych klientów, oferuje ekskluzywne aplikacje dostępu do rozrywki oraz prosty interfejs, dzięki któremu korzystanie z urządzenia będzie łatwe i przyjemne nawet dla początkujących użytkowników smartfonów.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

662 marki
12171 telefony
3721 tablety
546 modemy
521 testów
49769 zdjęć
1406 zdjęć 3D
7552 komentarzy
184 video