BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Prestigio Grace X5

Prestigio prezentuje kolejnego smartfona z rodziny Grace – model X5, charakteryzujący się 4.7-calowym wyświetlaczem IPS z pełną laminacją, trybem dual SIM oraz aparatem głównym z matrycą 13MPx i pomocniczym sensorem BSI.

» więcej
Ericsson jako pierwszy demonstruje kluczowe zalety 5G

Choć standardy 5G są jeszcze opracowywane, a wdrożenie ich w komercyjnych sieciach przewidziane jest na rok 2020, spółka Ericsson już teraz demonstruje podstawową funkcjonalność sieci 5G, od której zależy powszechne zastosowanie tej technologii zarówno w komunikacji osób prywatnych, jak i w komunikacji maszynowej (MTC).

» więcej
Samsung wprowadza do smartfonów pamięć masową flash o pojemności 128 GB

Samsung poinformował o uruchomieniu masowej produkcji pierwszej w branży ultraszybkiej pamięci o pojemności 128 gigabajtów (GB), opartej na standardzie Universal Flash Storage (UFS) 2.0 i przeznaczonej do sztandarowych smartfonów kolejnej generacji. Nowy interfejs UFS 2.0 jest najbardziej zaawansowaną, zgodną ze standardami JEDEC, specyfikacją pamięci masowych na świecie.

» więcej
UKE ostrzega - oddzwaniaj z głową!

Urząd Komunikacji Elektronicznej otrzymuje sygnały od abonentów oraz samych przedsiębiorców telekomunikacyjnych o niepokojącym zjawisku, które w ostatnim czasie ponownie jest wykorzystywane przez oszustów.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

679 marki
12361 telefony
3935 tablety
547 modemy
521 testów
51427 zdjęć
1406 zdjęć 3D
7694 komentarzy
184 video