BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
ZTE Blade VEC 4G w barwach Orange

ZTE, producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych, wprowadza na polski rynek nowoczesny smartfon Orange Rono. Telefon jest już dostępny we Francji, a w Polsce został wprowadzony do sprzedaży w sieci Orange w bardzo przystępnych cenach.

» więcej
Smartfony na fali

Rośnie rynek smartfonów. Z najnowszego raportu IDC Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker wynika, że w III kwartale 2014 roku na całym świecie sprzedano ponad 327 mln smartfonów. Na uwagę zasługują także prognozy dotyczące dostępu do telefonii mobilnej. Eksperci szacują, że do 2020 roku aż 90% mieszkańców globu będzie korzystać z telefonów komórkowych.

» więcej
Multimedialny smartfon Honor 3C z Dual SIM wchodzi na polski rynek

Po miesiącu od wejścia na europejski rynek marki Honor, do sprzedaży trafia drugi model smartfona z jej logo — Honor 3C. Urządzenie z 5-calowym ekranem, dostępne w atrakcyjnej cenie, oferuje wiele funkcji i parametrów znanych ze znacznie droższych smartfonów.

» więcej
Smartfon Haier W858 dostępny w Polsce

Haier rozszerza swoją ofertę i wprowadza na polski rynek model W858. Ten smartfon to wydajność, wyjątkowa jakość obrazu oraz szereg imponujących funkcji w smukłej i lekkiej obudowie.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

648 marki
11950 telefony
3450 tablety
546 modemy
521 testów
47649 zdjęć
1406 zdjęć 3D
7280 komentarzy
184 video