BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Smartfon Honor 4x z LTE i 5,5-calowym ekranem już niebawem w Polsce

Honor przedstawia swoje pierwsze urządzenie z dużym wyświetlaczem o przekątnej 5,5 cala. Smartfon Honor 4x już niebawem zadebiutuje w Polsce, oferując użytkownikom wydajny ośmiordzeniowy procesor, pojemną baterię, 13-megapikselowy aparat oraz obsługę LTE. Telefon trafi do polskich sklepów na początku maja, sugerowana cena to 849 zł.

» więcej
iPhone kontra iPad

Kiedy w 2010 roku Steve Jobs wprowadzał swój pierwszy iPad, pojawiło się wiele sceptycznych głosów. Jednak dziś w krajach takich jak Mołdawia, Rosja, Słowenia czy Ukraina iPady są nawet popularniejsze od iPhone’ów. Sprawdź najnowszą analizę firmy Gemius dotyczącą popularności urządzeń mobilnych firmy Apple.

» więcej
Popularność usług mobilnych – ryzyko defraudacji

Z roku na rok rośnie liczna użytkowników bankowości mobilnej. Jak wskazują badania przeprowadzone przez PRNews.pl i Bankier.pl, pod koniec 2014 roku, 3,5 miliona Polaków korzystało z narzędzi mobilnych obsługując swoje konto bankowe. Mobilność usług dostępnych na rynku ułatwia oraz usprawnia życie, równocześnie poddając w wątpliwość bezpieczeństwo związane z rozwojem tego typu technologii.

» więcej
Dość dla drogich smartfonów. myPhone chce podbić światowe rynki.

Ponad milion trzysta tysięcy egzemplarzy sprzedanych w 24 krajach, w tym w Polsce. Telefony wyposażone w ośmiordzeniowe procesory i wyświetlacze z powłoką Gorilla Glass 3. Prezentacja na jednym z największych stoisk na targach CeBIT w Hanowerze. I zaskoczenie, bo mowa nie o gigancie, ale  polskim producencie smartfonów, który właśnie zaczyna podbój świata.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

5691 marki
12662 telefony
4316 tablety
551 modemy
521 testów
116429 zdjęć
1406 zdjęć 3D
7986 komentarzy
184 video