BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Przedpremierowe pokazy Samsung GALAXY S6

Firma Samsung w ramach przedpremiery zaprezentuje swoim klientom najnowszy smartfon Samsung GALAXY S6. Już w środę 1 kwietnia 2015 roku wszyscy zainteresowani będą mogli dokładnie zapoznać się z urządzeniami w każdym z salonów Brand Store w Polsce.

» więcej
Europejska premiera ASUS ZenFone 2

ASUS wprowadza na europejski rynek wyczekiwaną serię ASUS Transformer Chi, ZenFone 2 oraz dwa bardzo wydajne ultrabooki – ZenBook UX305 oraz ZenBook Pro UX501. Urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością oraz niebanalnym wzornictwem.

» więcej
Android Lollipop w smartfonach Sony

Polski oddział Sony Mobile poinformował o kolejnej fazie aktualizacji urządzeń Sony Xperia do Android 5.0 Lollipop. Nowe oprogramowanie można już pobrać dla urządzeń Xperia Z3, Xperia Z3 Compact oraz Xperia Z3 tablet Compact.

» więcej
Honor Holly: niedrogi, 5-calowy smartfon już w kwietniu w Polsce

Portfolio smartfonów Honor, które zadebiutowały na polskim rynku w październiku ubiegłego roku, już niebawem poszerzy się o kolejny model. Honor Holly trafi do sprzedaży na początku kwietnia i zaoferuje klientom dysponującym niższym budżetem pięciocalowy ekran HD, wydajny procesor i funkcję Dual SIM.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

5551 marki
12528 telefony
4194 tablety
547 modemy
521 testów
113258 zdjęć
1406 zdjęć 3D
7835 komentarzy
184 video