BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Polska premiera Huawei P8

Firma Huawei zaprezentowała na polskim rynku nowy model P8. Gośćmi specjalnymi wieczoru byli: holenderski atysta i fotograf Tim Van Vliet oraz Miss Polonia 2010 – Rozalia Mancewicz. Huawei P8 to innowacyjny, niezwykle elegancki smartfon z funkcją robienia zdjęć „malowanych światłem”. Urządzenie łączy w sobie styl, funkcjonalność i najlepsze doświadczenia Huawei w zakresie projektowania telefonów. To także inspirujące konsumentów funkcje, które na nowo definiują współczesny rynek smartfonów.
 

» więcej
LG przedstawia modele G4 Stylus oraz G4c

Firma LG oficjalnie poinformowała o wprowadzeniu dwóch nowych smartfonów z rodziny G4. Modele G4 Stylus i G4c trafią do sprzedaży na całym świecie w ciągu najbliższych kilku tygodni, a do Polski już od czerwca. Oba smartfony są wyposażone w wiele funkcji znanych z flagowego modelu LG G4 i będą oferowane w przystępnych cenach.
 

» więcej
Smartfony stały się bardzo popularnym narzędziem

Smartfony stały się bardzo popularnym narzędziem, używa ich już prawie połowa naszego społeczeństwa - zwraca uwagę Dariusz Boduch, dyrektor marketingu ofert multimedialnych Orange Polska. Według Dariusza Boducha z Orange Polska oferty operatorów w podstawowym zakresie są coraz bardziej do siebie podobne, tym większą więc rolę w biznesie telekomu odgrywa muzyka.

» więcej
Stylowy tablet Samsung Galaxy Tab A dostępny w Polsce

Zaprezentowany niedawno przez firmę Samsung, elegancki tablet Galaxy Tab A jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Ultracienkie i superlekkie urządzenie wyróżnia się smukłym i nowoczesnym wzornictwem, oferując wysoką wydajność i funkcjonalność. W połączeniu z przystępną ceną, sprawia to, że jest on idealnym tabletem do codziennego użytku.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

5698 marki
12739 telefony
4403 tablety
552 modemy
521 testów
117150 zdjęć
1406 zdjęć 3D
8095 komentarzy
184 video