BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Jak wybrać tablet dla ucznia?

W dobie epoki cyfrowej tradycyjne podręczniki powoli odchodzą do lamusa, a wypierają je multimedialne tablety z e-podręcznikami. Wprawdzie w Polsce w pełni cyfrowa edukacja jeszcze raczkuje, niemniej coraz więcej szkół oraz uczniów sięga po zdigitalizowane podręczniki na tabletach. Jednak wybór tabletu do szkoły to nie lada wyzwanie, ponieważ ilość urządzeń na rynku może przyprawić o zawrót głowy.

» więcej
Lenovo zaprezentowało nowe smartfony z serii VIBE

Lenovo prezentuje dwa niezwykle ciekawe smartfony VIBE. VIBE P1 i P1m to urządzenia stworzone dla wymagających klientów, którzy nigdy nie rozstają się ze swoimi smartfonami i chcą być stale podłączonym do sieci.

» więcej
ASUS ZenFone 2 Laser

Do rodziny smartfonów z serii Zen dołącza kolejny model zaprezentowany w lipcu bieżącego roku podczas ZenFestiwalu w Indiach. ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL został wyposażony w wydajny czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 oraz 2GB pamięci operacyjnej RAM. Najnowszy smartfon jest już dostępny w sieciach sprzedaży RTV Euro AGD, X-Kom.pl oraz Komputronik w cenie 849 złotych.

» więcej
Nowości ZTE na IFA 2015

ZTE rezentuje na odbywających się w Berlinie targach IFA 2015 najnowsze innowacyjne produkty: kompaktowy projektor ZTE Spro 2 - jego polska premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku; smartfony ZTE Axon Elite, Nubia Z9 i ZTE Blade V6, który również pojawi się w Polsce w tym roku.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

5979 marki
13126 telefony
4683 tablety
557 modemy
521 testów
124454 zdjęć
1445 zdjęć 3D
8763 komentarzy
184 video