BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Archos 50 Power

Firma Archos , francuski producent urządzeń mobilnych, wprowadza na polski rynek nowy smartfon ARCHOS 50 z serii Power, którego głównym wyróżnikiem jest długi czas pracy.

» więcej
Ładowanie urządzeń mobilnych może stanowić zagrożenie dla danych i poufności

Smartfony mogą zostać zhakowane podczas ładowania ich przy użyciu standardowego przewodu USB podłączonego do komputera - tak wynika z eksperymentu przeprowadzonego przez badaczy z Kaspersky Lab. Eksperci oceniają, jaki może być wpływ takiego incydentu na bezpieczeństwo danych i prywatności posiadaczy smartfonów.

» więcej
Jak działa aparat fotograficzny w smartfonie?

Rosnąca popularność funkcji fotograficznych smartfonów sprawiła, że aparat jest obecnie jednym z trzech najważniejszych elementów nowoczesnych telefonów – obok ekranu i chipsetu. Aktualnie jesteśmy w szczycie zainteresowania producentów tym elementem smartfonu. Aparaty zyskują nowe funkcje i poszerzają swoje możliwości fotograficzne, nierzadko w zaskakujący i nieszablonowy sposób, np. korzystając z dwóch obiektywów.

» więcej
Huawei P9 i Leica – nowe oblicze fotografii mobilnej

Leica jest ikoną w świecie fotografii. Dzięki zachwycającej optyce i klasycznej estetyce zdjęć, stała się marką kultową dla entuzjastów zdjęć. Użytkownicy Huawei P9 mogą cieszyć się technologią Leica także w smartfonie.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

6372 marki
16028 telefony
5337 tablety
593 modemy
521 testów
142633 zdjęć
1498 zdjęć 3D
9824 komentarzy
186 video