BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Rodzina smartfonów Lenovo Moto

Kultowa marka Moto coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku. W 2014 roku dział Motorola Mobility trafił pod skrzydła Lenovo, a pierwsze produkty ze słynnym logo „batwing” - smartfony Lenovo Moto G oraz Moto X trafiły do sprzedaży. Przez niespełna dwa lata oferta rozrosła się w Polsce z dwóch do aż czterech linii produktowych, oferując smartfony w każdym segmencie cenowym, odpowiadając na potrzeby różnych grup docelowych.

» więcej
Nowe smartfony TELEFUNKEN dostępne w Polsce

TELEFUNKEN wprowadza na polski rynek dwa kolejne atrakcyjne cenowo smartfony – LTE Mike i Foxtrot 2. Smartfon TELEFUNKEN LTE Mike jest doskonałą propozycją dla wszystkich użytkowników poszukujących niedrogiego i praktycznego smartfona z dostępem do Internetu w najnowocześniej obecnie technologii - LTE.

» więcej
iPhone 7 – odważne decyzje kontra reszta świata

Żaden inny sprzęt nie wywołuje takiej burzy jak premiera nowego iPhone’a. Z jednej strony nuda, ponieważ potwierdziły się wszystkie plotki i wycieki, z drugiej zaskoczono nas kilkoma kontrowersyjnymi pomysłami. Zobaczmy, co mają do zaoferowania nowe smartfony Apple oraz jak na Allegro sprzedawały się dotychczasowe modele.

» więcej
Poznaj cztery innowacje Honora 8

Smartfony zastępują coraz więcej urządzeń. Służą nie tylko do codziennej komunikacji, ale też do robienia pięknych zdjęć, a nawet do sterowania domowymi urządzeniami. Innowacyjny Honor 8 ułatwia codzienne życie i proponuje cztery sprytne rozwiązania.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

6652 marki
17145 telefony
5486 tablety
598 modemy
521 testów
151317 zdjęć
1571 zdjęć 3D
10412 komentarzy
202 video