BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
TP-LINK Neffos Y5L – smartfon na start

Po udanej premierze smartfonów Neffos z serii C5 przyszedł czas na pierwszy model z serii Y – TP-LINK Neffos Y5L. Na pokładzie ma dwa aparaty fotograficzne, najnowszą wersję systemu Android i obsługę dwóch kart SIM w technologii dual standby. Dla kogo to wszystko?

» więcej
Honor 8 – Piękno w Twoim stylu

Honor 8, najnowszy flagowiec od Huawei, jest dostępny na polskim rynku jeszcze przed oficjalną premierą. Smartfon, sygnowany marką Honor, to wyjątkowa propozycja wśród urządzeń dostępnych w swojej klasie. Podwójny aparat, procesor najnowszej generacji, aktywny dual SIM, i udoskonalony czytnik linii papilarnych to prawdziwe skarby zamknięte w designerskiej obudowie wykonanej z hartowanego szkła.

» więcej
Google Duo - prosta aplikacja do rozmów wideo

W dniu dzisiejszym zadebiutowała Google Duo - łatwą aplikację do rozmów wideo dla Androida i iOS. Duo upraszcza rozmowy wideo do maksimum, abyś niezależnie od miejsca w jakim jesteś mógł skupić się na osobie, na której Ci zależy. Duo działa na urządzeniach z Androidem i iOS.

» więcej
Huawei Y6II pojawił się na polskim rynku

Nowy, odświeżony model Y6 – Huawei Y6II z większym ekranem, mocniejszym procesorem i świetnym aparatem jest już dostępny w Polsce. Urządzenie jest stworzone dla młodych ludzi, którzy chcą czerpać z życia pełnymi garściami, a ich smartfon musi za nimi nadążyć.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

6540 marki
16568 telefony
5453 tablety
594 modemy
521 testów
147772 zdjęć
1498 zdjęć 3D
10251 komentarzy
186 video