BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Android 6.0 Marshmallow dla Lenovo Moto X Play

Wiadomość, na którą zapewne czekali szczęśliwi posiadacze smartfonu z niezwykle wydajną baterią. Rozpoczął się proces aktualizacji systemu w Lenovo Moto X Play i od dziś telefony te będą sukcesywnie otrzymywać aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. To już drugi model po Lenovo Moto X Style, który może korzystać z najnowszej wersji systemu. Lada moment aktualizację dostanie także Lenovo Moto G 3 Gen.

» więcej
Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112

11 lutego obchodzimy Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112, który został wprowadzony unijną dyrektywą o usłudze powszechnej w 2002 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej odgrywa w systemie powiadamiania alarmowego istotną rolę, dzięki PLI CBD.

» więcej
Nexus 6P już w Polsce

W sprzedaży jest już długo wyczekiwany Huawei Nexus 6P -  smartfon z najwyższej półki w którym zaawansowana technologia i rozwiązania systemu Android 6.0 Marshmallow idealnie współgrają z unikalnym designem.

» więcej
Huawei Mate 8 od niedawna na polskim rynku

Jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów Huawei od niedawna dostępny jest na polskim rynku. Mate 8 bije rekordy wydajności i efektywności energetycznej. Zachwyca też ergonomiczną konstrukcją i elegancką stylistyką.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

6218 marki
14235 telefony
5003 tablety
577 modemy
521 testów
131957 zdjęć
1456 zdjęć 3D
9362 komentarzy
186 video