BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Oryginalny design i LTE w nowym smartfonie ARCHOS 50d Helium

Firma ARCHOS poszerzyła linię smartfonów Helium o nowy model ARCHOS 50d Helium. - ARCHOS 50d Helium jest propozycją, która wyraża nasze zaangażowanie w tworzenie stylowych smartfonów z łącznością 4G w cenach przystępnych dla jak największej rzeszy konsumentów - komentuje Loic Poirier, CEO firmy ARCHOS.

» więcej
DOOGEE Valencia2 Y100 Pro

Oficjalny dystrybutor marki DOOGEE na polskim rynku, wprowadza do oferty smartfon o nowoczesnym designie, który podkreślają użyte do produkcji obudowy materiały. Smukła konstrukcja wykonana między innymi z wysokiej jakości szkła oraz metalu, idealnie komponuje się z wydajnymi podzespołami, czyniąc z modelu Velencia2 Y100 Pro urządzenie o świetnym stosunku ceny do oferowanych możliwości.

» więcej
Polacy wysyłają coraz mniej SMS-ów

Według raportu o stanie rynku telekomunikacyjnego w 2013 roku przygotowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w ubiegłym roku Polacy wysłali 52,2 mld SMS-ów, co oznacza spadek o 0,9% względem poprzedniego roku. Na jednego mieszkańca kraju przypadło średnio 1355 wysłanych wiadomości SMS w ciągu roku. Raport UKE wskazuje na pierwszy od 2009 roku spadek liczby krótkich wiadomości tekstowych wysłanych w polskich sieciach komórkowych.

» więcej
Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2014 roku

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej prezentuje Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2014 roku, sporządzony na podstawie danych przekazanych w ramach corocznej sprawozdawczości przedsiębiorców telekomunikacyjnych, zgodnie z art. 7 ustawy Prawo telekomunikacyjne.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

5709 marki
12893 telefony
4509 tablety
552 modemy
521 testów
118320 zdjęć
1406 zdjęć 3D
8284 komentarzy
184 video