BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
LG Stylus 2 debiutuje w Polsce

Już od dziś wszyscy fani smartfonów z rysikiem mają nowego kandydata do zadań specjalnych. LG wprowadziło właśnie na rynek nowy model LG Stylus 2 – udoskonalonego następcę LG G4 Stylus. Nowa wersja kultowego modelu z rysikiem została wyposażona w 5,7-calowy ekran HD oraz wiele zaawansowanych rozwiązań takich jak smuklejszy rysik z szeregiem dodatkowych funkcji i specjalną nanopowłoką oraz pierwszy raz w historii telefonów komórkowych – technologię radiofonii cyfrowej DAB+.

» więcej
Orange Neva 80 dostępny w Polsce

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych dostarczył dla sieci Orange Polska model Orange Neva 80. Orange Neva 80 jest jednym z najnowszych produktów ZTE. Swoją premierę miał na targach Mobile World Congress w Barcelonie na początku 2016 roku. Cechą wyróżniającą smartfon jest zastosowanie rozwiązań umożliwiających korzystanie z najnowszych technologii przy zachowaniu przystępnej ceny urządzenia.

» więcej
ASUS ZenFone Zoom debiutuje na polskim rynku

Z początkiem maja br. do polskich sklepów został wprowadzony nowy model smartfona fimy ASUS - Zenfone Zoom. Skierowany jest on do osób stawiających na wysoką jakość zdjęć - wyposażony został w trzykrotny zoom optyczny, obiektyw HOYA, optyczną stabilizację obrazu i laserowy autofocus. Na nowo definiuje pojęcie fotografii mobilnej, a do tego zachwyca smukłą, elegancką obudową.

» więcej
TOP 5 narzędzi, które zrewolucjonizowały komunikację Polaków

Powiadomienia SMS, e-maile, Skype, Gadu Gadu, Facebook Messenger − przedstawiamy narzędzia, które zrewolucjonizowały sposób komunikacji Polaków. Sprawdź, czy wiesz skąd wzięły swój początek, od jak dawna możemy z nich korzystać i jakie funkcje miały ich pierwsze wersje.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

6368 marki
15833 telefony
5254 tablety
593 modemy
521 testów
141366 zdjęć
1495 zdjęć 3D
9732 komentarzy
186 video