BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Samsung wprowadza do smartfonów pamięć masową flash o pojemności 128 GB

Samsung poinformował o uruchomieniu masowej produkcji pierwszej w branży ultraszybkiej pamięci o pojemności 128 gigabajtów (GB), opartej na standardzie Universal Flash Storage (UFS) 2.0 i przeznaczonej do sztandarowych smartfonów kolejnej generacji. Nowy interfejs UFS 2.0 jest najbardziej zaawansowaną, zgodną ze standardami JEDEC, specyfikacją pamięci masowych na świecie.

» więcej
UKE ostrzega - oddzwaniaj z głową!

Urząd Komunikacji Elektronicznej otrzymuje sygnały od abonentów oraz samych przedsiębiorców telekomunikacyjnych o niepokojącym zjawisku, które w ostatnim czasie ponownie jest wykorzystywane przez oszustów.

» więcej
Seria myPhone INFINITY – polski producent wprowadza ofertę PREMIUM

myPhone – polski producent smartfonów i telefonów komórkowych, wprowadza na rynek ofertę Premium. Smartfony z nowej serii myPhone INFINITY – bo o nich mowa - charakteryzują się świeżym designem, będącym bezkompromisowym połączeniem najnowszych światowych trendów, najwyższej jakości materiałów i podzespołów. Ich oprogramowanie zoptymalizowano tak, by osiągnąć najwyższą możliwą wydajność.

» więcej
Sony Xperia E4 w sieci Komputronik

Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, wprowadza do swojej oferty najnowszy model smartfona Xperia E4 marki Sony. Klienci mogą już korzystać z przedsprzedaży, a do regularnej sprzedaży telefon trafi 25 lutego.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

679 marki
12353 telefony
3917 tablety
547 modemy
521 testów
51347 zdjęć
1406 zdjęć 3D
7686 komentarzy
184 video