BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Najnowsza Motorola Moto G w przedsprzedaży w Komputronik

Motorola zaprezentowała najnowszy smartfon Moto G trzeciej generacji. Do regularnej sprzedaży trafi on za kilka dni, ale już teraz klienci mogą skorzystać z oferty przedsprzedaży w sklepie internetowym Komputronik. Oficjalna prezentacja Motoroli Moto G 3rd Gen odbyła się 28 lipca. Dzień później smartfon trafił do oferty Komputronik w cenie 899zł.

» więcej
Smartfon zamiast portfela

Polska stopniowo odchodzi od gotówki, a proces ten przyśpieszy popularyzacja płatności mobilnych. Jak pokazują wyniki badania mobile Money 2020 zrealizowanego na zlecenie Visa Europe, ponad jedna piąta badanych Polaków przewiduje, że w 2020 r. płacąc mobilnie będzie wydawać ponad 280 złotych tygodniowo.

» więcej
ZTE Axon i zegarek ZTE Axon Watch

ZTE wprowadza kolejne innowacyjne produkty z nowej serii Axon: najnowsze wersje smartfonów czyli ZTE Axon z potrójnym biometrycznym zabezpieczeniem dostępu do telefonu oraz ZTE Axon Mini z technologią Force Touch, smartwatch ZTE Axon Watch z szafirową powłoką ekranu.

» więcej
Firma nubia wypuszcza na rynek pierwszy smartfon z serii „My": nubia My PRAGUE

Dnia 15 lipca w Pekinie chiński producent wysokiej klasy smartfonów z systemem Android nubia dokonał odsłony pierwszego urządzenia z serii „My", czyli nubia My PRAGUE. Wydarzenie to jest oficjalnym debiutem produktu w Chinach po światowej premierze w czeskiej Pradze 8 lipca.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

5854 marki
12995 telefony
4609 tablety
553 modemy
521 testów
121272 zdjęć
1406 zdjęć 3D
8415 komentarzy
184 video