BazaTelefonów.pl
Po polsku
 
Last tests:
Last on BT Blog:
Banners
News:
Ruszyła przedsprzedaż smartfona myPhone CITY

Ruszyła przedsprzedaż najnowszego smartfona polskiego producenta urządzeń mobilnych myPhone. CITY, bo tak nazywa się nowość, to dynamiczny, ultrasmukły model z czytnikiem linii papilarnych, LTE i aparatem 13 Mpx. Klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfona w przedsprzedaży, otrzymają do niego gratis opaskę inteligentną myFit! Premiera tego modelu zaplanowana została na 10 lipca.

» more
Premiera smartfonów Nokia

Firma HMD Global, wyłączny licencjobiorca urządzeń mobilnych marki Nokia, prezentuje nowe smartfony – Nokia 3, Nokia 5 oraz Nokia 6. Nokia 3 — nowy model charakteryzujący się znakomitą jakością w niezwykle atrakcyjnej cenie.  Nokia 5 — elegancki, kompaktowy i doskonale leżący w dłoni smartfon z systemem Android. Nokia 6 - nadzwyczajna jakość wykonania, wyróżniające się wzornictwo, bogate brzmienie muzyki, ekran Full HD 5,5 cala.

» more
Motorola Moto E4 i Moto E4 Plus

Na rynku nie brakuje niedrogich smartfonów - oferują one podstawowe funkcje, a ich jakość bywa różna. To oznacza, że wybór  urządzenia, który będzie zgodny z potrzebami i oczekiwaniami użytkowników nie jest wcale taki szeroki. Odpowiedzią na tę sytuację są nowe Moto E4 i Moto E4 Plus. Atrakcyjny wygląd i dodatkowe  funkcje są w stanie zadowolić osoby potrzebujące wydajnej baterii wystarczającej na cały dzień działania, znakomitego wyświetlacza i zaawansowanych funkcji aparatu - a to wszystko w połączeniu z przystępną ceną.

» more
Uchwyć każdy moment z ASUS ZenFone Zoom S

Smartfon, który pozwala na wykonywanie wyjątkowych zdjęć na co dzień czy w czasie podroży, dalekim  i bliskim obiektom, a przy tym będzie pracował długo na baterii, obsługiwał szybko wiele aplikacji jednocześnie oraz wyglądał nietuzinkowo - te wszystkie możliwości i o wiele więcej daje nam nowy model ASUS ZenFone Zoom S (ZE553KL). Połączyliśmy w nim najlepsze w branży technologie fotografii smartfonowej i nowatorski dwusoczewkowy układ optyczny z niesamowitą baterią o pojemności 5000 mAh i energooszczędnym procesorem Qualcomm Snapdragon 625.

» more
Subscribe:
RSSAtom
Read BT Blog

Do not have an account? Register!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

7048 brands
19814 phones
5704 tablets
705 modems
521 tests
166140 photos
1611 3D photos
12742 comments
203 videos