BazaTelefonów.pl
 

Serwis GSM / Serwis Telefonów komórkowych Kraków Karmelicka 15

Serwis GSMCENTER.PL zapewnia profesjonalną obsługę wszelkich napraw oraz realizację wielu napraw na poczekaniu. Gwarantujemy szybkość i skuteczność w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z użytkowaniem telefonów komórkowych i palmtopów. Długoletnie doświadczenie na rynku telefonii komórkowej gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług oraz oferowanych przez nas produktów. Dzięki współpracy z innymi serwisami, posiadamy szeroki dostęp do części oryginalnych i zamiennych, co znacząco wpływa na skuteczność oraz koszt naprawy. Prowadzimy serwis gwarancyjny na telefony przez nas sprzedawane, a także udzielamy gwarancji na wykonane przez nas naprawy. Nasza firma istnieje od 2000 roku i od początku swego istnienia zajmowała się serwisem telefonów oraz produkcją i sprzedaż urządzeń jak i oprogramowania serwisowego do telefonów GSM/DCS.

Oferujemy:

 • Centrum pomocy - Infolinia 12-421-22-70
 • Naprawy sprzętowe (po zalaniu upadku itp.)
 • Zdejmowanie blokad simlock, kodów
 • Zmianę oraz naprawę oprogramowania
 • Krótkie terminy napraw
 • Rabaty dla stałych Klientów
 • Doskonałe zaplecze techniczne
 • Na bieżąco aktualizowane oprogramowanie
 • Wiele operacji wykonywanych od ręki
 • Oryginalne części zamienne
 • Naprawy wysyłkowe
 • Gwarancja na wszystkie naprawy
 • Status OnLine

Na skróty: Aktualizacja, Backup, Buzzery, Dla Biznesu, Dojazd, Głośniki, Języki, Kody, Kontakt, Ładowanie, Mapa, Mikrofony, Obudowy, Po zalaniu, SimLock, Status, Układy, Wysyłkowo, Wyświetlacze.

Usuwanie blokady sim-lock - jest to blokada programu software na telefonie. SIM lock gwarantuje, że możesz użytkować aparat tylko i wyłącznie w sieci telekomunikacyjnej operatora, u którego kupiłeś swój telefon lub kartę SIM. Dzięki jej zdjęciu będziesz mógł korzystać z oferty każdego Operatora.
Jesteśmy w stanie odblokować 99% telefonów na rynku. Zawsze jako pierwsi mamy dostęp do odpowiedniego oprogramowania i podejmujemy się odblokowania każdego telefonu. Jesteśmy cały czas na bieżąco z newsami z branży simlocków (prowadzimy stronę: www.UnlockNews.eu)
Oferujemy również usługi zdalnego simlocka z wybranych modeli na naszej stronie: www.SimLock.pl

Aktualizacja oprogramowania - aktualizowane jest oprogramowanie operacyjne telefonu. Mając dostęp do serwerów producentów oferujemy zawsze najnowsze oprogramowanie jakie jest tylko dostępne. Oferujemy również usługi "downgrade" czyli obniżenie wersji oprogramowania w wybranych modelach. Jest to czasem potrzebne do działania różnych aplikacji. Jednakże zazwyczaj zalecamy używanie najnowszej wersji oprogramowania.

Tworzenie kopii zapasowych - jeśli przeprowadzamy aktualizację czy też wymianę oprogramowania w telefonie, wymagane jest wykonanie kopii zapasowej danych. W przypadku niektórych modeli telefonów dane użytkownika, np. kontakty lub zdjęcia, zostają usunięte w przypadku przeprowadzenia aktualizacji. Dlatego zalecane jest wykonanie kopii zapasowych danych takich, jak kontakty, wiadomości i zdjęcia przed rozpoczęciem aktualizacji oprogramowania telefonu. W przeciwnym wypadku pliki te zostaną utracone. Przed wykonaniem operacji Klient podejmuję decyzję odnośnie wykonania kopii czy też wykasowania danych znajdujących się w pamięci urządzenia. Oferujemy przesłanie takich kopii na e-mail klienta w ciągu 7 dni od wykonania usługi, następnie dane te są kasowane bezpowrotnie z naszych dysków.

Usuwanie kodu aparatu - większość telefonów jest wyposażona w jeden lub kilka kodów, które mają go zabezpieczać przed nieupoważnionym użyciem. Należy pamiętać, że kod zabezpieczający (kod blokady), który chroni sam telefon, różni się od kodu PIN, który zabezpiecza kartę SIM, a także kodu PUK. Jeśli kod został wcześniej przez Ciebie uaktywniony, przynieś go do salonu GSMCENTER.PL w celu przeprowadzenia niezbędnej diagnostyki.

Wgrywanie pakietów językowych - czyli po prostu zmiana języka menu w telefonie. Oferujemy wgranie praktycznie każdego języka świata o ile producent tylko przewidział taki język w swoich urządzeniach. W 95% przypadków jest to oryginalne oprogramowanie danego producenta. Podejmujemy się również samodzielnego tłumaczenia języka w menu telefonu np. w coraz częściej pojawiających się chińskich "wynalazkach".

Naprawa telefonu po zalaniu - z aparatu, który uległ zalaniu należy w pierwszej kolejności wyciągnąć baterię i kartę sim. Telefon należy zostawić w suchym i stosunkowo ciepłym miejscu do całkowitego wyschnięcia. Pod żadnym pozorem nie należy go włączać. Z doświadczenia serwisu wynika, iż jesteśmy w stanie naprawić 90% aparatów, które trafiły do naprawy z tej właśnie przyczyny.Naprawa telefonu po upadku

Naprawa elektronicznych elementów telefonu - polega przede wszystkim na wymianie wadliwych elementów na nowe. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest ich uszkodzenie z powodu zalania, upadku czy też nieautoryzowanej ingerencji. Najczęściej są to rezystory, oporniki, układy scalone i bezpieczniki.

Naprawa układu ładowania - jeżeli wszystko wskazuje na to, że telefon ma problemy z utrzymaniem zasilania, to przyczyny mogą albo tkwić w samym telefonie, albo dotyczyć baterii lub ładowarki. Wówczas sprawdzany jest układ ładowania aparatu, jak również sama bateria i ładowarka.

Wymiana wyświetlaczy LCD - przy upadku, zgnieceniu często niestety zdarza się uszkodzenie wyświetlacza, oferujemy oryginalne wyświetlacze do większości modeli na rynku. Większość wyświetlaczy posiadamy na stenie lub jesteśmy w stanie mieć w 24h. Wymiana wyświetlacza trwa zazwyczaj 10-60 min w zależności od modelu.

Wymiana głośników, mikrofonów i buzzerów - często po upadku lub po zalaniu jakość dźwięku w słuchawce lub sygnału jest znacznie słabsza. Może też być za cicho. Wymieniamy wszystkie rodzaje głośniczków i mikrofonów nawet te elektroniczne lutowane powierzchniowo.

Wymiana obudowy imechanicznie uszkodzonych elementów - w przypadku wymiany całych obudów zalecany zmianę na oryginalne obudowy, niestety zamienniki zużywają się znacznie szybciej i nie są tak dobrej jakości jak oryginały. W naszej ofercie mamy zarówno oryginalne jak i tańsze zamienniki obudów do większości modeli.

Pracujemy na najlepszych urządzeniach serwisowych:
DM3 (jako pierwsi i jedyni w Polsce),MT-Box, UFSX Tornado, NS Pro, UST2, Vygis Tool, SeTool, Dream Box, SmartClip, Cruiser, HWK, InfinityBox, JAF, Jaf WM, KulanKendi, Martech, MSS BOX, MultiBox, SMTi, SCDR II, Scout Dongle, Furious Box, Advance Box,  Ayoue

Status OnLine

Status naprawy w naszym serwisie zawsze można sprawdzić online na stronie www.wgsm.pl/serwis/, jeżeli przy przyjmowaniu telefonu do serwisu nasz pracownik otrzyma e-mail klienta, będzie on informowany automatycznie droga mailową o wszystkich zmianach w statusie jego naprawy. Każda naprawa otrzymuje indywidualny numer i hasło które znajdują się na potwierdzeniu pozostawienia sprzętu w serwisie i to one służą do zalogowania się na stronie.

Naprawy wysyłkowe:
Jeżeli serwis w Twoim mieście nie podjął się naprawy lub nie możesz osobiście przekazać nam zepsutego produktu, możesz uszkodzony telefon wysłać do nas pocztą lub kurierem. Sposób realizacji naprawy wysyłkowej został opisany poniżej.

 1. Przyjęcie zgłoszenia
  Serwis GSMCENTER.PL przyjmuje drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej zgłoszenie naprawy. Po ustaleniu terminu przyjęcia sprzętu do naprawy, podany zostaje wstępny termin zakończenia prac serwisowych wraz z jego wstępną wyceną.
  Przed zleceniem naprawy należy wypełnić "formularz zlecenia naprawy" i odesłać je na adres e-mail (serwis@gsmcenter.pl), numer FAX (0124300309) lub przekazać dane w nim zawarte w rozmowie z pracownikiem Serwisu GSMCENTER.PL 0124212270. Formularz należy również przesłać wraz urządzeniem, gdyż naprawa wykonywana jest w oparciu o dane w nim zawarte.
 2. Przyjęcie sprzętu do naprawy
  Klient przesyła na własny koszt niesprawne urządzenie we wskazanym przez Serwis terminie i na adres wskazany w formularzu zamówienia. Po otrzymaniu przesyłki Serwis przyjmuje sprzęt do naprawy wraz z wycenieniem kosztów naprawy oraz określeniem dokładnego terminu realizacji usługi, o czym informuję Klienta. Status naprawy będzie można cały czas kontrolować na stronie www.wgsm.pl/serwis/Zamów kuriera UPS...
 3. Realizacja naprawy
  Serwis wykonuje naprawę mając na uwadze ustalone z Klientem koszty wykonania usługi, oraz jej zakres.
 4. Zakończenie naprawy
  Po zakończeniu naprawy, serwis wystawia Kartę Naprawy z odnotowaniem czynności naprawczych oraz wyznaczeniem okresu gwarancyjnego na wykonaną usługę. Odesłanie naprawionego sprzętu następuję niezwłoczenie po zakończeniu jego naprawy (w przypadku przesyłki pobraniowej) lub po uregulowaniu kosztów wykonania usługi przelewem bankowym. Koszt wykonania usługi jest każdorazowo powiększany o koszt wysyłki urządzenia do Klienta:
  - przesyłka za pobraniem : 25 złotych
  - przesyłka po wpłacie na konto: 20 złotych
  Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Klient natychmiast po nadniu drogą mailową otrzymuje numer nadania paczki, który umożliwia monitorowanie przesyłki na stronie UPS.

Oferta dla BIZNESU:

GSMCENTER.PL oferuje usługi serwisowe dostosowane do potrzeb Firm i Klientów instytucjonalnych. Chętnie podejmujemy współpracę z innymi sklepami / serwisami. W GSMCENTER.PL zarówno Firmy jak i Klienci instytucjonalni zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi.

Oferujemy:

 • specjalne terminy wykonania usługi
 • telefony zastępcze na czas naprawy
 • faktury VAT na każdą wykonaną naprawę
 • stałą opiekę przedstawiciela naszej firmy
 • indywidualnie ustalane ceny oraz rabaty
  a także:
 • skutecznie odzyskiwanie utraconych danych
 • usuwanie elektronicznych danych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych

Kontakt:

Adres:

GSMCENTER.PL
Ul. Karmelicka 15
w bramę i na Ip.
31-131 Kraków
NIP:661-208-18-95

Godziny otwarcia:
Pon - Pt : 10:00 - 18:00


Infolinia:

(12) 421-22-70

Pon - Pt: 10- 18

Tel. 12 421 22 70
E-mail: serwis@gsmcenter.pl
 

Dojazd:


Wyświetl większą mapę


GSMCENTER.PL Serwis GSM w ZUMI.PL

Prowadzimy również sprzedaż, skup telefonów i akcesori GSM:
Nasz SKLEP z telefonami OnLine...

Galeria:
Karmelicka 15, w bramę i na Ip. (nie mylić z Karmelicka 13 !):


      

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów