BazaTelefonów.pl
 

2011-11-10 11:45 Nowe pakiety internetowe w Plusie

Dbając o zadowolenie klientów, 10 listopada br. Plus zmienia ofertę pakietów internetowych dostępnych w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Mix oraz Plus na kartę. Pakiety te zostały przygotowane z myślą o klientach, którzy nie posiadają ofert smartfonowych, a chcieliby w pełni korzystać z możliwości jakie oferują telefony - bez obaw o koszty.

Główne zmiany polegają na oferowaniu Klientom wyłącznie pakietów internetowych Non Stop czyli takich, w których po wykorzystaniu limitu danych, może spaść prędkość transferu, ale użytkownicy mogą dalej bez dodatkowych kosztów korzystać z internetu na terenie Polski.

Dodatkowo do istniejącej gamy pakietów zostaną wprowadzone dwa nowe pakiety z opłatą miesięczną 7 zł z VAT i 9 zł z VAT – dzięki którym każdy Klient Plusa będzie mógł wybrać pakiet odpowiedni do swoich potrzeb – w zależności od intensywności i częstotliwości korzystania z internetu.

Aktywacji pakietów można dokonać zarówno poprzez wysłanie SMSa lub, w przypadku telefonów na kartę, wpisanie krótkiego kodu, jak również poprzez stronę Plus Online www.online.plus.pl

O wykorzystaniu przysługującego limitu danych każdy użytkownik jest powiadamiany przez operatora automatycznie za pomocą SMSa.     

Pełną prędkość w pakiecie można w dowolnym momencie przywrócić poprzez dokupienie jednego z pakietów Plus Internet extra (w przypadku ofert Plus Abonament i Plus Firma) lub przez wyłączenie i ponowne włączenie pakietu (w przypadku ofert Plus Mix i Plus na kartę). 

Nowa oferta pakietów internetowych znajduje się w tabelach poniżej:

Oferty Plus Abonament

Oferty Plus Firma

PlusKod5 to hasło Abonenta, które podawane jest na pierwszej fakturze. Można je również uzyskać dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta.

Oferty Plus Mix i Plus na kartę

Z oferty mogą skorzystać posiadacze Plus na Kartę: taryfy Simplus, Twój Profil, 36i6 i PiszMówDobowy oraz Plus Mix: taryfy Mix4, Mix4 duo, Mix4 duo dla Abonentów oraz MixV. Posiadaną taryfę można sprawdzić wpisują krótki kod:*147# i naciskając przycisk zadzwoń.

Więcej informacji o ofercie pakietów internetowych znajduje się na stronie www.plus.pl/internetwtelefonie gdzie również dostępny jest przyjazny przewodnik Plusa po smartfonach.

Źródło: Plus

by Wojtek Konopa, Wyświetlono 1975 razy. Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

7620 marki
22332 telefony
5849 tablety
764 modemy
521 testów
180852 zdjęć
1613 zdjęć 3D
13751 komentarzy
203 video