BazaTelefonów.pl
 

2012-05-22 14:48 Niższe ceny roamingu w T-Mobile i Heyah

PTC wprowadza nowe niższe stawki dla wszystkich usług telekomunikacyjnych realizowanych w roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz dodatkowe udogodnienia dla klientów korzystających z transmisji danych w roamingu na świecie.

Od 1 lipca br. PTC we wszystkich sieciach wprowadza nowy cennik usług roamingowych, który zawiera niższe stawki na połączenia głosowe, SMS, MMS oraz pakietową transmisję danych na terenie UE. W nowej ofercie minuta połączenia odebranego będzie kosztowała 41 groszy, a minuta połączenia wykonywanego 1,48 zł. Koszt wysłanie lub odebranie MMS-a będzie wynosił 3,57 zł, a wysłanie SMS-a będzie kosztowało 46 groszy. Przekierowanie połączeń na pocztę głosową na obszarze UE oraz odbieranie SMS-ów na całym świecie dla klientów T Mobile jest bezpłatne.

W tym samym czasie T-Mobile obniży również ceny transmisji danych w roamingu na terenie UE. Zgodnie z nowymi stawkami 1 MB będzie kosztował 3,57 zł, a transmisja danych będzie rozliczana z dokładnością do 1kB. Dodatkowo każdy klient może kontrolować koszty transmisji danych na całym świecie, dzięki ustawieniu na te usługi limitu wartościowego. W T-Mobile jego wartość klienci mogą ustawić na dowolnym poziomie, a o zbliżaniu się do granicy limitu zostaną wcześniej poinformowani.

Klienci T-Mobile od roku mogą korzystać z usług Wszędzie rozmawiaj oraz Wszędzie w sieci, które pozwalają na obniżenie kosztów rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz transmisji danych od kliku do nawet dwudziestu razy w porównaniu do regulowanych w Unii Europejskiej cen detalicznych.

Dzięki usłudze Wszędzie rozmawiaj, klienci T-Mobile mogą rozmawiać, wysyłać SMS-y i MMS-y na terenie Unii Europejskiej w cenie jedynie 30 groszy. W ramach tej usługi klienci za 9 zł otrzymują pakiet 30 jednostek, które mogą wykorzystać wymiennie na połączenia międzynarodowe oraz w roamingu, SMS-y lub MMS. Więcej informacji o tej usłudze jest dostępnych na stronie: http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/uslugi_do_telefonu/rozmawiaj_zawsze_i_wszedzie

Abonenci T-Mobile mogą obniżyć koszty transmisji danych w UE nawet do 18 groszy za 1 MB aktywując usługę Wszędzie w sieci. T-Mobile przygotowało dwa warianty tej usługi jeden dla smartfonów, a drugi dla komputerów. O wykorzystaniu 80% dostępnych MB, klienci zostaną poinformowani przez wyświetlenie bezpłatnej strony, na której będą mogli aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję korzystania z Internetu zgodnej z cennikiem. Jeżeli klienci nie będą zainteresowani dalszym korzystaniem z Internetu transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci nie będą ponosili żadnych nieprzewidzianych kosztów. Więcej informacji o usłudze Wszędzie w sieci jest dostępnych na stronie: http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/uslugi_do_internetu/blueconnect_w_roamingu

Internet w telefonie

W tygodniowym pakiecie T-Mobile, jako pierwsza sieć w Polsce, zastosowała obniżenie prędkości połączenia z Internetem w roamingu po wykorzystaniu dostępnego pakietu danych. Dzięki temu klienci do końca terminu ważności pakietu mogą bezpłatnie korzystać z Internetu z mniejszą prędkością.

Internet w komputerze

Źródło: T-Mobile

by Wojtek Konopa, Wyświetlono 1264 razy. Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

If you want to avoid this verification please login (or register).

Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

7251 marki
21129 telefony
5797 tablety
754 modemy
521 testów
171164 zdjęć
1612 zdjęć 3D
12156 komentarzy
203 video