BazaTelefonów.pl
 

2012-11-22 08:30 myPhone 1065 Spectrum w Biedronce.

Już dziś w sklepach sieci handlowej Biedronka do sprzedaży wejdzie telefon przyjazny dla użytkownika, myPhone 1065 Spectrum. Ten prosty w obsłudze aparat, idealny na prezent dla babci lub dziadka - wyposażony jednak w kolorowy wyświetlacz, czy odtwarzacz audio - kosztować będzie tylko 99 złotych.

myPhone 1065 Spectrum wyposażony został w kilka rzeczy odróżniających go od podobnych telefonów na rynku. Kolorowy wyświetlacz o podwyższonym standardzie, odtwarzacz audio z obsługą kart pamięci micro SD, a także tryb głośnomówiący, pozwalający na prowadzenie rozmów lub słuchanie muzyki bez słuchawek, uzupełniają zegar, alarm, kalendarz, czy kalkulator.

Spectrum posiada oczywiście wszystkie atrybuty urządzeń z serii myPhone Simple Life: duże klawisze, proste i czytelne menu, boczne klawisze blokady klawiatury, radio, latarka. Funkcja SOS pozwala na wezwanie pomocy w sytuacji krytycznej za pomocą jednego przycisku. W 1065 Spectrum znajdziemy też funkcję szybkiego wybierania dziesięciu numerów, przypisanych bezpośrednio do wybranych klawiszy.

Wszystkie powyższe rozwiązania szczególnie docenią osoby w dojrzałym wieku, dla których są to istotne udogodnienia.

Obudowa myPhone Spectrum została wykonana z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Tył pokryto drobnym motywem ozdobnym, a boki głębokimi wzdłużnymi przetłoczeniami ułatwiającymi pewne trzymanie telefonu w dłoni. Przód urządzenia otacza metalowa ramka. Duże, czytelnie opisane klawisze posiadają charakterystyczne przeżłobienia i wypukłe oznaczenia klawiszy. Na górze obudowy znajduje się dioda latarki oraz dwa złącza – zasilania i mini-jack.

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 800 mAh pozwala na działanie telefonu w trybie czuwania aż do 11 dni lub na przeprowadzenie rozmów o łącznej długości do 5 godzin.

W sieci Biedronka telefon dostępny będzie w cenie 99 złotych brutto. To aż o 50 złotych taniej od ceny, sugerowanej przez producenta.

Źródło: myPhone

by Wojtek Konopa, Wyświetlono 1274 razy. Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

If you want to avoid this verification please login (or register).

Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

7251 marki
21129 telefony
5797 tablety
754 modemy
521 testów
171164 zdjęć
1612 zdjęć 3D
12158 komentarzy
203 video