BazaTelefonów.pl
 

2013-10-07 11:42 LG Swift L9 II już dostępny w Polsce

Najnowszy smartfon LG z serii Swift – L9 II jest już dostępny na polskim rynku. Wzbogacił on ofertę urządzeń 3G, w skład której wchodzą modele L3II, L5II oraz L7II, oferując użytkownikom wiele atrakcyjnych funkcji w eleganckiej stylistyce. W połowie października pojawi się również w sieci Plus.

LG Swift L9II wyposażony jest w łączność w technologii Dual Carrier, która pozwala na przesyłanie danych w sieciach 3G z prędkościami zbliżonymi do technologii 4G. Dzięki temu konsumenci mogą w pełni wykorzystać możliwości sieci 3G i cieszyć się szybkim i wydajnym internetem mobilnym w swoim telefonie.Oprócz łączności Dual Carrier, smartfon LG Swift L9II oferuje również duży, 4,7-calowy wyświetlacz, zapewniający doskonałą jakość obrazu. Dzięki zastosowaniu matrycy True HD IPS, model L9II wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań, zapewniając szerokie kąty widzenia oraz niezwykle realistyczne odwzorowanie barw.

Za wydajność najnowszego smartfona LG odpowiada natomiast wydajny i zarazem oszczędny dwurdzeniowy procesor 1,4 GHz, który pozwala na komfortową pracę z wieloma aplikacjami i wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań.Firma LG zadbała również o odpowiednie oprogramowanie, podnoszące komfort korzystania ze smartfona. Wśród opracowanych przez LG funkcji warto wymienić QSlide 2.0, umożliwiającą jednoczesne korzystanie z kilku aplikacji, np. sprawdzanie kalendarza podczas wysyłania wiadomości SMS, czy wyświetlanie stron WWW w cza-sie oglądania filmu.

Kolejną nowością jest QuickRemote, wykorzystujący dostępny w telefonie nadajnik podczerwieni. Twój telefon może stać się Twoim Centrum Dowodzenia, pozwalając Ci na sterowanie telewizorem, odtwarzaczem DVD lub Blue-Ray.

Całość uzupełniona została bardzo dobrze znanymi i cenionymi aplikacjami takimi jak QuickMemo do błyskawicznego tworzenia notatek oraz QuickTranslator pozwalającym na łatwe i proste tłumaczenie pomiędzy 48 językami przy użyciu aparatu w telefonie.

Smartfon LG Swift L9II jest już dostępny na rynku otwartym. Sugerowana cena deta-liczna to 1249  zł.

Źródło: LG

by Wojtek Konopa, Wyświetlono 1011 razy. Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

If you want to avoid this verification please login (or register).

Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

7251 marki
21129 telefony
5797 tablety
754 modemy
521 testów
171164 zdjęć
1612 zdjęć 3D
12177 komentarzy
203 video