BazaTelefonów.pl
 

2017-09-08 08:33 Nokia 8 już dostępna w Polsce

Wykonany z najwyższą precyzją smartfon Nokia 8 z optyką ZEISS i gamą nowych funkcji niespotykanych wcześniej w żadnym innym urządzeniu mobilnym, jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. HMD Global, wyłączny licencjobiorca telefonów, smartfonów i tabletów marki Nokia, ogłasza dostępność modelu Nokia 8 w otwartej sprzedaży na terenie Polski w sugerowanej cenie detalicznej 2599 PLN.

Wykonany z dbałością o każdy szczegół smartfon Nokia 8 wprowadza do świata smartfonów z Androidem szereg innowacji. Czysta wersja systemu Android, której efektem jest wyjątkową wydajność, a także wykonana z jednego kawałka aluminium obudowa sprawiają, że Nokia 8 posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla prawdziwego flagowca.

Alberto Matrone, Vice President Eastern Europe, HMD Global, powiedział:
“Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić dostępność naszego flagowego smartfonu Nokia 8 dla wszystkich w Polsce. Jest to jeden z naszych kluczowych rynków, gdzie Nokia cieszyła się zawsze szczególnym zaufaniem i była doceniania przez liczne grono fanów marki. Jestem przekonany, że kreatywnym twórcom w Polsce spodobają się innowacyjne rozwiązania zastosowane w Nokia 8 - aparat fotograficzny zaprojektowany wspólnie z firmą ZEISS, nowa funkcja przestrzennego dźwięku OZO 360° Audio oraz transmisje na żywo z wykorzystaniem funcji wideo Dual-Sight – szczególnie w tak konkurencyjnej cenie w segmencie flagowych modeli smartfonów.”

Nokia 8

Mniej Selfie, więcej #Bothie:
Nokia 8, jako pierwszy smartfon na świecie, wprowadza funkcję wideo Dual-Sight, dzięki której wszystkie historie transmitowane na żywo w serwisach Facebook oraz YouTube mogą być pokazane z “dwóch stron”. Funkcja Dual-Sight pozwala połączyć obraz z przedniej oraz tylnej kamery, zarówno podczas nagrywania wideo, jak i robienia zdjęć. 

Nowy wymiar dźwięku z OZO Audio
Nokia 8 to również pierwszy smartfon wyposażony w funkcję OZO Audio. OZO Audio pozwala cieszyć się z przestrzennego dźwięku w nagrywanym wideo w jakości 4K. Nagrywanie dźwięku w 360° pozwala doskonale zachować momenty oraz odtworzyć je w najwyższej dostępnej jakości.

Precyzyjne wykonanie i wydajność
Obudowa smartfona Nokia 8 została wykonana z precyzyjnie frezowanego kawałka aluminium (stop 6000), który został poddany 40-etapowej obróbce, anodowaniu oraz polerowaniu. Dzięki temu smartfon posiada jedynie 4,6 mm grubości na krawędziach oraz średnio 7,3 mm grubości. Modele z wykończeniem lustrzanym, zapewniającym wysoki połysk, poddano ponad 20-godzinnemu polerowaniu – wszystko po to, aby osiągnąć wyjątkowy wygląd. Smartfon wyposażony jest w potężny procesor SnapdragonTM 835 firmy Qualcomm®, który połączony z czystym, bezpiecznym i aktualnym Androidem, zapewnia doskonałą wydajność. Nokia 8 jest również kompatybilna z Qualcomm® Quick ChargeTM 3.0, dzięki któremu powrót do nagrywania ważnych momentów, po wyładowaniu baterii, może być znacznie szybszy.

Nokia 8

Czysty Android
Smartfony Nokia zawsze oferują czysty system Android, bez zbędnych aplikacji spowalniających działanie urządzeń. Nokia 8 w pełni pokazuje efekty połączenia czystej wersji Androida z wydajnością procesora SnapdragonTM 835. Dzięki comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń smartfon jest zawsze bezpieczny, a system w pełni aktualny. Urządzenie zostało wyposażone również w biometryczny czytnik linii papilarnych, dzięki czemu telefon staje się bardzo wszechstronnym urządzeniem, niezależnie od potrzeb.

Dostępność Nokia 8

Nokia 8 jest od dzisiaj dostępna w Polsce. Smartfon występuje w czterech kolorach: polerowany niebieski, matowy niebieski, stalowy i polerowany miedziany. Sugerowana cena wynosi 2599 PLN.

„Tańcz” z Nokia 8
Nokia 8 i jej funkcja wideo Dual-Sight została wykorzystana podczas nagrywania wideoklipu „Tańcz” do nowego, autorskiego singla Atari Wu (czyli Michała Wasilewskiego, założyciela zespołu XxanaxX), w którym gościnnie bierze udział Ania Karwan. #Bothie zainspirowało muzyków do włączenia w scenariusz wideoklipu elementów bitew tanecznych, które, dzięki funkcji Dual-Sight, pokazują obydwoje tancerzy jednocześnie. Marka Nokia jest patronem technologicznym producenckiej epki Atari Wu, która ukaże się jesienią tego roku, a smartfonem Nokia 8 będą sfilmowane fragmenty jeszcze dwóch wideoklipów, tworzonych we współpracy z kolejnymi znanymi artystami polskiej sceny muzycznej - VNM oraz Bovską.

Jakość Nokia w innych odsłonach
Poza nowym, flagowym modelem serii 8, oferta marki Nokia obejmuje również modele: Nokia 6 — smartfon cechujący się dużą wydajnością, zaawansowanymi funkcjami multimedialnymi, luksusowym wzornictwem i bardzo wysoką odpornością; Nokia 5 — elegancki smartfon, idealnie mieszczący się w dłoni; oraz Nokia 3 — wysokiej jakości smartfon w przystępnej cenie. Wszystkie modele smartfonów Nokia działają z systemem operacyjnym Android™ Nougat i oferują przejrzysty, nowoczesny interfejs użytkownika oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Ponadto, smartfony są wyposażone w Google Assistant.

Źródło: HMD Global

by Wojtek Konopa, Wyświetlono 891 razy. Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

8968 marki
34807 telefony
6986 tablety
1715 modemy
521 testów
239833 zdjęć
1613 zdjęć 3D
18563 komentarzy
204 video