BazaTelefonów.pl
 

2017-10-03 15:00 Asus Zenfone 4 i Zenfone 4 Selfie Pro

Telefony marki ASUS są już dostępne na polskim rynku. Co mają w sobie, czego nie mają inne smarfony? Tym razem tajwański producent postawił na wyposażenie aparatów… ale czy to wystarczy, żeby zwrócić na siebie uwagę pasjonatów fotografii mobile?

Nowe propozycje ASUS-a z pewnością przykują wzrok koneserów selfie. Przede wszystkim z uwagi na swój nietypowy wygląd, związany z ich funkcjonalnością w zakresie wykonywania zdjęć. Zależnie od potrzeb użytkownika, azjatycka marka zaprojektowała dwa modele smartfonów z prawdziwego zdarzenia, oba z nich są już dostępne w sklepach Komputronik.

Asus Zenfone 4

Zenfone 4 zaopatrzono w podwójną tylną kamerę, w tym jeden obejmujący 120 stopni, szerokokątny obiektyw. Druga „soczewka” posiada matrycę Sony IMX362 i oferuje rozdzielczość 12MP. Oczywiście, w telefonie znajduje się też standardowo przedni aparat, o rozdzielczości 8MP – opowiada Magdalena Bressa, Product Manager z firmy Komputronik.

Ponadto, smartfon posiada dwa czujniki detekcji ostrości oraz autofocus, a to wszystko za sprawą procesora sygnału obrazu - Qualcomm Spectra 160. Również optyczna (trójosiowa) i elektroniczna (czteroosiowa) stabilizacja obrazu znalazły się w tym pakiecie.

Asus Zenfone 4 Selfie Pro

Drugi model Zenfone 4 – Selfie Pro, różni się od poprzednika kilkoma ważnymi cechami. Przede wszystkim, zamiast tylnych, posiada dwie przednie kamery w rozdzielczości 12MP. Główna opiera się na sensorze typu dual pixel od Sony. Odpowiednią jasność oraz możliwość nagrywania w 4k zapewnia dodatkowo silnik Asus SuperPixel. Kolejna przednia kamera jest – podobnie, jak w modelu poprzednim – wyposażona w obiektyw szerokokątny. Natomiast, tylny aparat zapewni tym razem zdjęcia w jakości 16MP.

Oba telefony posiadają 4GB pamięci RAM i 64GB ROM, system Android 7, filtr światła niebieskiego dla ochrony oczu oraz umożliwiają robienie zdjęć podczas nagrywania wideo.

Koszt modelu Zenfone 4 w sklepie Komputronik to 1999 złotych, a Zenfone 4 Selfie Pro – 1799 zł.

Źródło: Komputronik

by Wojtek Konopa, Wyświetlono 620 razy. Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • (31.184.238.xxx) @ 2019-04-26 04:17:

    Today almost everyone visits Youtube or any other service to upload and watch videos, free films and other video content. But sometimes you want to download a movie and the hosting doesn't allow you to do so. It's where Vidmate is coming to help you. It provides with an ability for you to get a movie from may services, including YT, Facebook, Facebook and many others. To perform this you just need to find a video and click "download". Plus, the application is free of charge and very easy in use! Download <a href=https://vidmateapp.pro>Vidmate</a> now and start downloading very entertaining movies to share them with your friends or family!

Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

8148 marki
26033 telefony
6283 tablety
776 modemy
521 testów
198138 zdjęć
1613 zdjęć 3D
15557 komentarzy
203 video