BazaTelefonów.pl
 

2017-10-03 16:45 Motorola Moto G5S i Moto G5S Plus zadebiutują w Polsce

Na półki polskich sklepów trafią niebawem nowe smartfony Moto G. Tym razem jest to edycja specjalna piątej generacji jednej z najpopularniejszej linii urządzeń marki Motorola. Moto G5S i Moto G5S Plus to jeszcze lepsze telefony dla aktywnych osób, które chcą być online 24/7, korzystać z multimediów i informacji w dowolnym miejscu i czasie oraz dzielić się tym, co najważniejsze z najbliższymi. To także urządzenia przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników, szukających wybranych funkcji smartfonów premium, w cenie dostępnej dla każdego.

Całkowicie metalowa obudowa, jeszcze lepsze aparaty fotograficzne, większa przekątna wyświetlacza i Ulepszenia Moto to tylko nieliczne zalety edycji specjalnej smartfonów Moto G, którą warto poznać.

Jeszcze bardziej wytrzymała obudowa
Edycja specjalna wprowadziła modyfikację w wykonaniu smartfonów z linii Moto G5, tak by wciąż wyglądały stylowo i modnie, a jednocześnie były jeszcze bardziej wytrzymałe. Moto G5S i Moto G5S Plus zostały zamknięte w całkowicie metalowych obudowach typu unibody, wykończonych w dwóch stylowych kolorach Iron Gray i Fine Gold. Ekran jest natomiast chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 3, odporniejszym na zadrapania i zarysowania. Urządzenia przyciągają wzrok i zwracają uwagę precyzję wykonania. Wykorzystany w produkcji szlachetny materiał - metal - jest stosowany przede wszystkim w produktach z półki premium. Od teraz jest dostępny także w smartfonach Moto G w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić.

Motorola Moto G5S

Jeszcze dłuższe działanie
Długi dzień, niekończące się spotkania, czy spontaniczny wypad ze znajomymi po pracy nie pozbawią smartfonów Motorola zapasu energii. Obydwa modele edycji specjalnej Moto G5 zostały wyposażone w akumulatory, które ze spokojem dotrzymają kroku najbardziej aktywnym osobom. Wytrzymały akumulator 3000 mAh w połączeniu z doskonale zoptymalizowanymi podzespołami i technologią zarządzania energią w systemie Android 7.1 Nougat, pozwalają cieszyć się baterią w smartfonie przez wiele godzin. Natomiast dołączona do zestawu ładowarka TurboPower jest gotowa na to, by w ciągu 15 minut doładować telefon na kilka dodatkowych godzin działania. Z edycją specjalną Moto G5 nie trzeba zwalniać tempa.

Jeszcze więcej ulepszeń
Nowe smartfony Motorola są nie tylko idealnym kompanem w codziennym życiu, ale także zadbają o bezpieczeństwo prywatnych danych. Zastosowany czytnik linii papilarnych należy do jednych z najbardziej precyzyjnych na rynku, dlatego idealnie sprawdzi się jako hasło zabezpieczające dostęp do plików lub autoryzacja płatności. Dodatkowo, czytnik może pełnić funkcję nawigacji, zastępując funkcje przycisków ekranowych („Wstecz”, „Lista otwartych aplikacji”, „Home”). Ulepszenia Moto to natomiast zestaw cenionych funkcji w smartfonach Motorola, które pozwalają jeszcze wygodniej korzystać z ulubionych aplikacji. Gesty Moto umożliwiają m.in. błyskawiczne uruchomienie aparatu szybkim ruchem nadgarstka, czy włączenie latarki. Inteligentny Ekran Moto jest najbardziej dyskretnym sposobem sprawdzania powiadomień i odpowiadania na wiadomości bez konieczności odblokowania ekranu. Edycja specjalna smartfonów Moto G wprowadziła dodatkową funkcję Ekran Nocny, która to nadaje kolorom cieplejsze odcienie i automatycznie ogranicza niebieskie światło, co po zmroku poprawia komfort korzystania z telefonu.

Jeszcze lepsze zdjęcia
Nowe smartfony to także nowa jakość zdjęć. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom użytkowników i dostarczyć im narzędzia, pozwalające robić jeszcze lepsze fotografie, którymi można niemal od razu dzielić się w mediach społecznościowych. Moto G5S została wyposażona w kamerę główną 16MP z autofokusem i detekcją fazy PDAF oraz przedni, szerokokątny aparat 5MP. Natomiast Moto G5S Plus posiada aż dwa tylne obiektywy 13MP z oprogramowaniem do ustawienia ostrości i trybem selektywnego ustawienia bieli, czerni, a także z możliwością wymiany tła. Za idealne selfie odpowiada szerokokątny obiektyw 8MP. Telefony posiadają kilka trybów fotografowania, w tym Tryb Profesjonalny, dający możliwość regulacji wybranych parametrów obrazu tak, by osiągnąć dokładnie taki efekt, o jakim się marzy.

Nowe smartfony już niebawem trafią do sprzedaży. Moto G5S będzie dostępna w cenie 999 zł, a Moto G5s Plus w cenie 1299 zł.

Źródło: Motorola

by Wojtek Konopa, Wyświetlono 1020 razy. Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

8962 marki
34110 telefony
6960 tablety
1707 modemy
521 testów
238629 zdjęć
1613 zdjęć 3D
18365 komentarzy
204 video