BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
TELEFUNKEN LTE Lima w ofercie RTV Euro AGD

Kolejny wprowadzony do sprzedaży w ostatnich tygodniach model należy do kategorii smartfonów z dużym wyświetlaczem tzw. fabletów. TELEFUNKEN LTE Lima wyposażony jest w ekran IPS o przekątnej 5,5 cala z rozdzielczością HD (720×1280 px). Smartfon obsługuje technologię dostępu do Internetu 4G LTE Cat. 4 umożliwiającą pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s i wysyłanie ich z prędkością do 50 Mb/s.

» więcej
PLAY pierwszym operatorem w Polsce z obsługą prawdziwego Wi-Fi Calling

PLAY udostępnił swoim klientom innowacyjną usługę pozwalającą na przeprowadzanie połączeń i wymianę wiadomości SMS za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Tym samym stał się pierwszym operatorem w kraju oferującym tę możliwość. Usługa jest bezpłatna, działa zarówno w Polsce jak i poza jej granicami oraz jest dostępna dla klientów indywidualnych jak i posiadających oferty dla firm.

» więcej
Kruger&Matz LIVE 4 – połączenie funkcjonalności i elegancji

Kruger&Matz od początku stawia na design, który otacza zaawansowane parametry techniczne. Podobnie jest w przypadku nowego produktu z serii LIVE. Czwarta odsłona tego modelu, dostępna jest w dwóch wariantach różniących się ilością pamięci operacyjnej oraz wewnętrznej. Zastosowany w LIVE 4 przycisk wielofunkcyjny sprawia, że obsługa telefonu jest szybka i łatwa. Wyjątkowość tego modelu podkreśla też smukła, metalowa obudowa, która w połączeniu z  zaokrąglonym ekranem, stanowi połączenie funkcjonalności oraz elegancji.

» więcej
Samsung. 20 lat w Polsce. Komunikacja na miarę XXI wieku

Poczta tradycyjna czy elektroniczna? Kilka impulsów czy nielimitowane rozmowy? Statyczny MMS czy animowany GIF? Tym razem w cyklu „Samsung. 20 lat w Polsce” przypomnimy ulubione formy komunikacji Polaków z ostatnich 20 lat. Na przestrzeni ostatnich 20 lat technologia rozwinęła się tak mocno, że zyskaliśmy możliwość kontaktowania się w czasie rzeczywistym z ludźmi znajdującymi się na drugim krańcu świata. Nie zawsze tak to jednak wyglądało…

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

6654 marki
17405 telefony
5513 tablety
600 modemy
521 testów
152756 zdjęć
1602 zdjęć 3D
10540 komentarzy
202 video