BazaTelefonów.pl
 
Ostatnie testy:
Ostatnio na Blogu BT:
Banery
Wiadomości:
Premiera kolejnego smartfona ZTE

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych wprowadza na polski rynek kolejny model z popularnej serii Blade - ZTE Blade V580, który jest dostępny w cenie 1099 złotych w sieci x-kom.pl.

» więcej
ZTE AXON Mini już dostępny

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych wprowadził do sprzedaży w Polsce długo oczekiwany model z serii premium - ZTE Axon Mini. Ten naszpikowany innowacyjnymi rozwiązaniami model jest dostępny w cenie 1799 złotych w sieci x-kom.pl.

» więcej
Smartfon ZTE Blade A452 w nowej, lepszej cenie

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych udostępnia kolejny model ZTE z serii Blade w sieci x-kom. W nowej, atrakcyjnej ofercie cenowej ZTE Blade A452 będzie kosztował tylko 569 zł.

» więcej
Huawei P9 lite z Dual SIM

Huawei P9 lite - nowy smartfon z rodziny P9, pojawił się na polskim rynku. Urządzenie ma ultracienką obudowę, zaprojektowaną w pięknym, dynamicznym stylu. Oprócz zaawansowanych funkcji technologicznych, posiada doskonały aparat i wydajną baterię. Huawei P9 lite to smartfon nowej generacji obsługujący dwie karty SIM. Wszystkie zalety nowego modelu idealnie łączą się z naprawdę dobrą ceną.

» więcej
Subskrybuj:
RSSAtom
Czytaj Blog BT

Nie masz konta? Rejestracja!
Baza skradzionych / zagubionych telefonów

Baza telefonów to:

6372 marki
15988 telefony
5329 tablety
593 modemy
521 testów
142407 zdjęć
1497 zdjęć 3D
9801 komentarzy
186 video